سرخط خبرها
تجهیز سالن آمفی تئاتر
تجهیز سالن آمفی تئاتر

صندلی آمفی تئاتر

شرکت شایان صنعت در زمینه تامین صندلی آمفی تئاتر نیز خدمات ارائه می نماید.  ” صندلی آمفی تئاتر” محصول شرکت شایان صنعت از مجهزترین و کارآمدترین انواع “صندلی آمفی تئاتر” برا ی رفاه حال تماشاگران سینما و تئاتر و همچنین شرکت کنندگان در سیمنارهای مختلف یا جلسات دفاعیه می باشد. این شرکت با درنظرداشتن توسعه فضای فرهنگی و هنری و تجربه خود، انواع “صندلی آمفی تئاتر” ارگونومی با رعایت استاندارد آناتومی بدن تولید نموده و تاکنون توانسته است بیش از 500 سالن آمفی تئاتر و مجتمع فرهنگی و هنری را تجهیز نماید.

تجهیز سالن آمفی تئاتر

تجهیز سالن آمفی تئاتر جزو تخصصی ترین و پرهزینه تریت پروژه ها در حوزه مبلمان ادرای و دکوراسیون می باشد. لذا تجربه، تخصص و کار تیمی با هماهنگی و دقت بالایی را می طلبد. شرکت شایان صنعت یکی از معدود شرکت هایی است که درخصوص تجهیز سالن آمفی تئاتر سابقه و تخصص بالایی دارد. این شرکت با گـردهـم آوردن افـراد و کارشناسـان متخصـص و کارآمـد و همچنیـن کالای با کیفیت و تخصصـی در حـوزه تجهیز سالن آمفی تئاتر توانسته است بیش از 500 سالن آمفی تئاتر در سطح کشور تجهیز نماید.

اولین قدم در تجیز سالن آمفی تئاتر بازدید و طراحی مناسب می باشد که درنهایت منجر به یک پیشنهاد خوب و کارآمد و درخور و شایسته آن مجموعه خواهد شد.

شرکت شایان صنعت این امکان را فراهم نموده تا مشتریان محترم بدون صرف هزینه و به صورت رایگان از خدمات، بازدید و طراحی مناسب تا اجرایی شدن پروژه تجهیز سالن آمفی تئاتر برخوردار شوند.

تجهیز سالن کنفرانس

امروزه تجهیز سالن‌ كنفرانس از شکل سنتي خود خارج گردیده و با استفاده از تكنولوژيهای روز، به سمت سيستم‌هاي دیجیتال از قبیل ویدئو پروژکتور، پرده نمایشهای برقی با کنترل از راه دور روي آورده‌اند که توسط سیستم مرکزی اداره و پشتیبانی می گردد. تجهیز سالن کنفرانس باتوجه به مدل، نقشه و ساختار سالن کنفرانس متفاوت می باشد.

سالن کنفرانس باید دارای صدای دالبی و صندلی های راحت باشد تا شرکت کننده بتواند در فضایی آرام از کلیه مطالب استفاده و نت برداری نماید.

شرکت شایان صنعت جزو معدود شرکت هایی است که در تجهیز سالن کنفرانس از مرحله بازدید و طراحـی، تا اجـرای کامل دکوراسیـون و مبلمان و همچنین سیستـم صوت و تصویر سالن کنفرانس، تعامل و هماهنگی لازم را با کرفرما داشته و در این خصوص پروژه های زیادی را به اتمام رسانده است و سابقه و تجریه بسیار خوبی در تجهیز سالن کنفرانس دارد.

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>